Korektywa – Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna w przedszkolu ma na celu zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego dzieci oraz jest okazją do wspaniałej zdrowej zabawy. Korektywa dla dzieci naszego Niepublicznego Przedszkola „Promyk” Nr 108 w Warszawie odbywa się co czwartek. Pan Mariusz z wielkim zaangażowaniem, starannością i motywacją dba o to by wszystkie ćwiczenia wykonywane były prawidłowo. Dzieci uczą się przy tym dokładności a ćwiczenia wykonują z wielkim uśmiechem. Pan Mariusz wyrabia u dzieci nawyk prawidłowej postawy, w trakcie ćwiczeń omawia co ono ma na celu, a dzieci z uwagą słuchają dobrych rad. Gimnastyka korekcyjna w naszym przedszkolu ma również na celu zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego dzieci oraz wspaniałej zdrowej zabawy.