Mikołajki w przedszkolu

W ubiegły poniedziałek, 7 grudnia, Niepubliczne Przedszkole Promyk w Warszawie odwiedził św. Mikołaj. Jego wizyta to chyba najbardziej oczekiwany dzień w roku. Wszystkie dzieci od samego rana nasłuchiwały dzwoneczków zaprzęgu świętego Mikołaja. Przedszkolaki musiały wykazać się cierpliwością, ponieważ ten przemiły gość odwiedził przedszkole dopiero po obiedzie. Kiedy już przybył, wszystkie dzieci przywitały go wielkimi brawami i zaśpiewały kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Później tradycyjnie Mikołaj zapytał dzieci czy były grzeczne. Po głośniej odpowiedzi „Tak!” rozdał wszystkim prezenty. Każdy przedszkolak był z nich bardzo zadowolony. Z pewnością wszystkie dzieci długo będą miło wspominały przedszkolne Mikołajki.