Nauka języka angielskiego w Przedszkolu “Promyk”

W Niepublicznym Przedszkolu “Promyk” opieramy się na założeniu, że małe dziecko bez wysiłku poznaje każdy język. Uczymy dzieci skutecznie, w naturalny dla nich sposób. Pokazujemy język angielski przez zabawę , muzykę i ruch. Koncentrujemy się na naturalnej zdolności dzieci do kreatywnego myślenia i działania, wykorzystując spontaniczne skłonności dzieci do naśladownictwa i zabawy. W roku przedszkolnym zajęcia z języka angielskiego w naszym przedszkolu odbywają się codziennie, zaś w wakacje trzy razy w tygodniu. Podczas zajęć stosowane są metody aktywizujące wszystkie zmysły dzieci. Przedszkolaki uczą się też poprzez bezpośrednie doświadczenia, naśladując konkretne zachowania. W ubiegłym tygodniu dzieci uczestniczyły w zabawach “Mr Crocodile” oraz “In the ocean”, utrwalając słownictwo związane z wakacyjnym podróżowaniem.