Noc w przedszkolu

W piątkowe popołudnie, 19-go czerwca, przedszkolaki z grup “Misie” i “Motylki” spotkały się w przedszkolu zaopatrzone w plecaki, koce, poduszki oraz kolorowe maskotki. Wieczorna zabawa w Niepublicznym Przedszkolu “Promyk” rozpoczęła się od wizyty w wiosce indiańskiej i “próby smakosza”. Następnie odbyło się wiele zabaw integracyjnych, tropiących i zadania plastyczne. Po licznych atrakcjach wszystkie dzieci udały się na pyszną kolację. Był też wspólny seans bajek oraz deser niespodzianka w postaci truskawkowego koktajlu. Po wieczorze pełnym wrażeń dzieci wykąpały się i położyły w swoich leżakach z ukochanymi przytulankami. Rano zjadły wspólne śniadanie… i wróciły szczęśliwe do swoich domów z rodzicami, zabierając ze sobą moc wspomnień.