Pasowanie na przedszkolaka!

W piątek , 14 listopada w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” w Warszawie odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci z grupy „Biedronki”, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci z grupy „Biedronki” zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły w czasie krótkiego pobytu w przedszkolu. Recytowały wierszyki  i śpiewały piosenki. Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom. Tego dnia również dzieci z grup „Pszczółki”, „ Misie” i „Motylki” przygotowały dla dzieci z grupy „Biedronki” drobne upominki :znaczki –biedroneczki i słodkie babeczki.Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

2014-11-13 016                                        2014-11-13 011

2014-11-13 020