Pasowanie na Przedszkolaka – Uroczystość

27 października 2015 roku z pewnością na długo zostanie w pamięci przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Promyk w Warszawie. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna dla trzylatków uroczystość czyli Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości. Następnie dzieci w krótkim przedstawieniu zaprezentowały swoje umiejętności. Na początku wszystkie razem zaśpiewały piosenki: „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz „Kiedy słońce świeci”. Swoje zdolności przedszkolaki pokazały również w pięknej recytacji wiersza. Na zakończenie części artystycznej dzieci z grupy „Rybki” zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Po części artystycznej nadszedł czas na Pasowanie. Dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie. Obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dzieci z najstarszej grupy – wzorowe już przedszkolaki prywatnego przedszkola Promyk dokonały pasowania swoich młodszych kolegów i koleżanek na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał Dyplom Pasowania oraz symbol grupy – Rybkę. Całość została uwieńczona pysznym poczęstunkiem.