Przedszkole Promyk

Kilka słów
o naszym przedszkolu

promyk_new_web-dev_img_separator_sunny_

Niepubliczne przedszkole Promyk jest przedszkolem katolickim, powstałym ponad 10 lat temu na terenie dawnej szkoły katechetycznej. Rozwijało się dzięki współpracy z parafią, co sprawiło, że stało się jednym z najlepszych prywatnych przedszkoli w Warszawie. Bogata i zróżnicowana oferta metodyczno-wychowawcza naszej placówki jest atrakcyjna zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Nasze przedszkole jest przedszkolem muzycznym, artystycznym, językowym, sportowym.

Przedszkole wychowuje dzieci zgodnie z etyką chrześcijańską, ale nie narzucamy i nie wymagamy wyznawania religii katolickiej, najważniejszy jest bowiem wszechstronny rozwój dziecka na wszystkich poziomach. Jeżeli zatem szukają Państwo prywatnego przedszkola w Warszawie, proszę zapoznać się z naszą ofertą. Przedszkole „Promyk” jest jednym z najlepszych w mieście.

Dlaczego warto?

promyk_new_web-dev_img_separator_sunny_

Najistotniejsze atuty Przedszkola Promyk, które czynią je atrakcyjnym i najlepszym wyborem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W naszej ofercie zajęć dodatkowych dla dzieci znajdziecie Państwo między innymi:

• Warsztaty matematyczne: Matematyka na wesoło
  • Warsztaty przyrodnicze (doświadczenia)
  • Warsztaty ceramiczne, robotyka, warsztaty plastyczne
  • Korektywa, gimnastyka dla żłobka, piłka nożna, basen, taniec i balet
  • Język angielski, język francuski, zajęcia logopedyczne
  • Zajęcia umuzykalniające, chór, bajkoterapia
  • Katecheza i opowieści biblijne

Dajemy szeroki wybór zajęć podstawowych oraz dodatkowych. Na pewno wybierzecie Państwo pakiet idealny dla Waszego dziecka, a nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że zajęcia będą zarówno przyjemne jak i rozwojowe.

• Wyjątkowo bogata oferta zajęć dodatkowych
  • Zajęcia adaptacyjne przez cały rok
  • Catering z możliwością zindywidualizowania diety dla żłobka i przedszkola
  • Grupy przedszkolne dla dzieci w wieku 2,5-6 lat
  • Grupy żłobkowe dla dzieci w wieku 1-2 lata
  • Zapisy w ciągu roku szkolnego – wolne miejsca
promyk_new_web-dev_img_helen-doron_przedszkole_

A w razie pytań…

promyk_new_web-dev_img_separator_white_

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.