Spotkanie Wielkanocne z Rodzicami (2016)

W piątkowe popołudnie, 18 marca 2016 roku, w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” pod patronatem św. Franciszka z Asyżu odbyło się Spotkanie Wielkanocne.

Rodziny przedszkolaków zostały zaproszone na warsztaty, podczas których dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz plastycznych. Na początku odbyły się zabawy integracyjne z chustą animacyjną oraz z wielkanocnymi zagadkami i quizem. Następnie, dzięki twórczym pomysłom dzieci i rodziców powstało wiele ciekawych prac. Uczestnicy warsztatów wykonali symboliczne, niepowtarzalne kurczaczki, baranki z masy solnej oraz piękne palmy. Na koniec wszyscy mogli złożyć sobie wielkanocne życzenia podczas wielkanocnego poczęstunku. Spotkanie Wielkanocne w przedszkolu to czas pełen ciepła i dobrej zabawy.