Urodziny Leny – Urodziny w przedszkolu

Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każdego. W ubiegłym tygodniu w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” pod patronatem parafii św. Franciszka z Asyżu Lenka obchodziła 6 urodziny. Solenizantka na swoje przedszkolne przyjęcie urodzinowe sama przygotowała czekoladowe Brownie, które udekorowała podczas zajęć.

Nie zabrakło również atrakcji. Podczas przyjęcia odbyło się mnóstwo gier i zabaw integracyjnych. Przedszkolaki tańczyły przy piosenkach: „Budujemy mosty” czy „Dwóm tańczyć się zachciało”. Nie zabrakło także zabaw z chustą animacyjną takich jak: „Na morzu burza” oraz „Rekin łapie” i wiele innych. Na zakończenie zabaw wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, w środku którego miejsce zajęła Lenka. Wszyscy zaśpiewali głośne „Sto lat” i złożyli solenizantce życzenia urodzinowe, a po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.