Urodziny Meli – Urodziny w przedszkolu

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W ubiegłym tygodniu w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” swoje 6 – te urodziny obchodziła Mela. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilatka mogła poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Na początku dzieci przygotowały Meli specjalne miejsce na chuście animacyjnej, a następnie jubilatka rozdała wszystkim dzieciom czapeczki urodzinowe, które były zaproszeniem do wspólnej zabawy. Kiedy Mela zajęła honorowe, urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała jej „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na zabawę. Odbyły się zabawy z chustą animacyjną takie jak karuzela czy paczuszka oraz zabawy taneczne jak np. budujemy mosty, taniec przyklejaniec czy jedzie pociąg, w którym Mela pełniła główną funkcję – lokomotywy i „przywiozła” całą grupę do stolików, gdzie na dzieci czekał pyszny poczęstunek. Z pewnością atrakcją był piękny tort z Kubusiem Puchatkiem, który specjalnie na tę uroczystość przygotowała Mela wraz ze swoją mama. My również życzymy Meli wszystkiego najlepszego!