Urodziny w Przedszkolu

22 stycznia w Niepublicznym Przedszkolu Promyk przy ul. Hynka 4a swoje trzecie urodziny obchodził Kuba z grupy „Rybek”. Na początku koleżanki i koledzy zaśpiewali dla niego głośne „Sto lat”, a następnie złożyli życzenia. Podczas tej urodzinowej uroczystości wszyscy uczestniczyli w zabawach takich jak: „karuzela”, „my jesteśmy krasnoludki” czy „paczuszka”. Nie zabrakło również zabaw tanecznych takich jak: „dwóm tańczyć się zachciało”, „rączki do góry” oraz „mam chusteczkę haftowaną”. Po wszystkich zabawach przedszkolaki wykonały urodzinową kartkę dla Kuby. Całość została uwieńczona pysznym tortem oraz innym smakołykami.

Urodziny są bardzo ważnym dniem w życiu każdego dziecka, a obchodzone w przedszkolu, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami, pozostają piękną pamiątką.