Warsztaty podróżnicze : „Indyjska ulica”

Pełne kolorów i kontrastów Indie to jedna z najstarszych kultur na świecie. Podczas czwartkowych warsztatów podróżniczych dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Promyk” w Warszawie odbyły niecodzienną wyprawę do Indii. Tego dnia dzieci zapoznały się z wyglądem i życiem współczesnej indyjskiej ulicy. Na czas zajęć sala przedszkolna zamieniła się w indyjską ulicę mieniącą się wielością kształtów i kolorów. Wszystko to stało się za sprawą specjalnie przygotowanych rekwizytów i bogatej dziecięcej wyobrażni. Dzieci wcieliły się między innymi w role indyjskich sprzedawców : turbanów, ozdób, owoców, tkanin i wielu innych towarów  oraz  w  targujących  się przechodniów.  Nie zabrakło również     rikszarza i  sampera czyli idyjskiego zaklinacza węży. Dla wszystkich uczestników warsztatów to była niezwykle fascynująca i pouczająca podróż.

2015-02-13 008                                         2015-02-13 009

2015-02-13 005                                                                                                                               2015-02-13 004

2015-02-13 007