Przedszkole Promyk

Niepubliczne przedszkole

ZAJĘCIA PODSTAWOWE

W naszym prywatnym, plastyczno-muzycznym przedszkolu chrześcijańskim dostarczamy dzieciom tego, czego na danym etapie rozwoju najbardziej potrzebują. W oparciu o wiedzę i zdobyte doświadczenia oferujemy naszym wychowankom szereg aktywności, które przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju umysłowo-emocjonalnego.

Chcąc sprostać oczekiwaniom rodziców już w pakiecie zajęć podstawowych oferujemy bogatą ofertę edukacyjną. Dlatego też w skład zajęć podstawowych odbywających się w ramach czesnego wchodzą:

• Język Angielski – 3x tyg. (gr. 4l, 5l i 6l) (prowadzący: Szkoła Języków Obcych Linguin)
  • Katecheza – 2x tyg. (gr. 4l, 5l i 6l) (prowadzący: siostra zakonna)
  • Opowieści biblijne – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Chór – piosenka ewangelizacyjna – 2x m-c (prowadzący: Instruktor Szkoła Muzyczna YAMAHA) Grupy łączone 4 i 5l
  • Zajęcia muzyczne – 2x tyg. (prowadzący:  Szkoła Muzyczna YAMAHA)
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Zajęcia profilaktyki mowy – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Kwadrans na bajkę – 5x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasze przedszkole zapewnia także szeroki wybór zajęć dodatkowych.

Aktualny harmonogram zajęć podstawowych mogą Państwo pobrać klikając tutaj

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy do pobrania dokument z ofertą zajęć podstawowych i dodatkowych – można go pobrać tutaj: Oferta.doc

A w razie pytań…

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.