Przedszkole Promyk

Niepubliczne przedszkole

ZAJĘCIA PODSTAWOWE

W naszym prywatnym, plastyczno-muzycznym przedszkolu chrześcijańskim dostarczamy dzieciom tego, czego na danym etapie rozwoju najbardziej potrzebują. W oparciu o wiedzę i zdobyte doświadczenia oferujemy naszym wychowankom szereg aktywności, które przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju umysłowo-emocjonalnego.

Chcąc sprostać oczekiwaniom rodziców już w pakiecie zajęć podstawowych oferujemy bogatą ofertę edukacyjną. Dlatego też w skład zajęć podstawowych odbywających się w ramach czesnego wchodzą:

• Język Angielski – 5x tyg. (gr. 4l, 5l i 6l) (prowadzący: Szkoła Językowa Helen Doron)
  • Katecheza – 2x tyg. (gr. 4l, 5l i 6l) (prowadzący: siostra zakonna)
  • Opowieści biblijne – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Chór – piosenka ewangelizacyjna – 2x m-c (prowadzący: Instruktor Szkoła Muzyczna YAMAHA) Grupy łączone 4 i 5l
  • Zajęcia umuzykalniające – 1x tyg. (prowadzący:  Szkoła Muzyczna YAMAHA)
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Zajęcia profilaktyki mowy – 1x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)
  • Kwadrans na bajkę – 5x tyg. (prowadzący: wychowawcy grup)

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasze przedszkole zapewnia także szeroki wybór zajęć dodatkowych.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy do pobrania dokument z ofertą zajęć podstawowych i dodatkowych – można go pobrać tutaj: Oferta.doc

A w razie pytań…

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.