Zajęcia w grupie ,,Pszczółki”: ,,Zawitała zima biała”.

W piątek dzieci z grupy „Pszczółki” z niepublicznego przedszkola w Warszawie w dzielnicy Włochy realizowały temat „Zawitała zima biała”. Tego dnia dzieci wysłuchały wierszyka K. Pileckiej   pt. „Zima”. Oglądały ilustracje z pejzażami zimowymi i rozmawiały na temat charakterystycznych cech zimy. Bawiły się w zabawę ruchowo-naśladowczą „Śnieżynki.” Uczyły się piosenki „Zima ,zima”, do której akompaniowały na dzwoneczkach.W ramach zabawy: „Biały jak…” doskonaliły umiejętności językowe. Wykonały również pracę zbiorową pt. „Zimowy obrazek” techniką collage`u. Z dużym zaangażowaniem komponowały obrazek. Wyklejały, malowały i rysowały.

2014-11-23 002                                                                                             2014-11-23 014

2014-11-23 025