Zakończenie roku przedszkolnego w grupie „Motylki”

W czwartek, 11-go czerwca, w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” odbyło się zakończenie roku przedszkolnego w grupie „Motylki”. Pożegnanie to czas niezapomniany dla dzieci , rodziców i wszystkich pań z przedszkola. Dla wielu starszaków kończy się bowiem okres wspólnych zabaw, przyjaźni i spotkań. Starszaki, jak przystało na absolwentów przedszkola, w odświętnych strojach przepięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Dla wszystkich zebranych to były chwile niezwykłego wzruszenia.

Dziękujemy Rodzicom za udział w życiu przedszkolnym, okazywaną pomoc i wspaniałą postawę przyjaciół przedszkola.

Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w szkole, wszystkim przedszkolakom życzymy cudownych wakacji.