Akcja ,,Góra Grosza”! Prosimy o wsparcie!

Niepubliczne przedszkole „Promyk” w Warszawie przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja trwa od  24.11.14r. do 8.12.14r. Jej celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane  w tak dużej liczbie mogą stworzyć ogromny fundusz , dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc bardzo wielu dzieciom , które znalazły się w trudnej sytuacji. Dzieci z grup starszych spotkały się z dziećmi z grup młodszych i wspólnie wykonały kolorowe skarbonki, co pięknie zainicjowało akcję. Włożyły w to mnóstwo pracy i serca. Teraz liczymy na wsparcie akcji i wypełnianie skarbonek grosikami.

Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                        OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                        2014-11-13 045 2014-11-13 049                                        2014-11-13 055