Jasełka w Przedszkolu “Promyk” (2015)

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w Niepublicznym Przedszkolu Promyk przy ul. Hynka 4a w Warszawie. Również w tym roku wszystkie grupy przedszkolne zorganizowały piękne przedstawienie wprowadzając świąteczny nastrój oraz prezentując swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie swoim najbliższym. Grupa 3-latków podczas przedstawienia recytowała wierszyki oraz śpiewała piękne kolędy i pastorałki, a także zaprezentowała układ taneczny do piosenki „Weseli Anieli”. Najstarsza grupa „Misiów” oprócz pokazu swoich umiejętności wokalno-recytatorskich przedstawiła losy Maryi i Józefa. Wszyscy goście nagrodzili występy przedszkolaków wielkimi brawami.

Po zakończeniu przedstawienia nadszedł czas na składanie życzeń, dzielenie się opłatkiem oraz na  pyszny poczęstunek dla wszystkich gości i małych artystów.