Narodowe Święto Niepodległości.

W  zeszłym tygodniu dzieci z  Niepublicznego Przedszkola „Promyk” w Warszawie uczyły się lekcji patriotyzmu. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną  pt. „11  listopada. Dzień Niepodległości” i wysłuchały pięknych pieśni patriotycznych. Rozmawiały o fladze  i godle naszej Ojczyzny. Wspólnie wykonały pracę plastyczną- wykleiły orła białego w koronie. Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych dzieci z naszego przedszkola kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                        OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA