Nauka angielskiego w przedszkolu

Dlaczego nauka angielskiego w przedszkolu jest efektywna?

Wiek przedszkolny jest to okres w życiu dziecka, w którym zdobywa ono szereg różnych umiejętności. Szczególnie ważne w tym czasie jest zdobywanie umiejętności językowych. W Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” przy ulicy Hynka 4a, już w najmłodszej grupie, dzieci uczą się języka angielskiego. Podczas zajęć pacynka Foxy przenosi dzieci w niezwykły świat języka angielskiego. Zajęcia rozpoczynają się od piosenki „Hello, hello, what’s your name?”. Najmłodsze przedszkolaki rozwijają swoją sprawność językową m. in. poprzez naukę krótkich piosenek i wierszyków. Dzięki obfitym pomocom dydaktycznym dzieci z zainteresowaniem biorą udział w różnych zabawach edukacyjnych. Przedszkolaki poznają np. cyfry, kolory, pory roku czy żywność w języku angielskim. Po każdych zajęciach dzieci otrzymują nagrody za wspaniałe uczestnictwo.