Skip to content

Nestle Purina ruszyła z obsługą bezpłatnych teleporad

Spis treści

Czy wiesz, jak prawidłowo karmić i pielęgnować swojego pupila? Jeśli zdarza Ci się mieć wątpliwości, teraz możesz skorzystać z telefonicznych konsultacji z certyfikowanym specjalistą w zakresie żywienia i pielęgnacji psów i kotów.

Nowa bezpłatna usługa teleporadnictwa została właśnie udostępniona przez serwis telefon nestle. Specjaliści będą udzielać porad przez telefon, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój pupil otrzymuje najlepszą możliwą opiekę.

Ekspert pomoże zrozumieć, jaki rodzaj diety jest najlepszy dla Twojego pupila, a także jak często powinien jeść i ile powinien ważyć. Powiedzą również o tym, jak ważna jest pielęgnacja, a także jak często należy ją wykonywać.

Co piąty Polak jest szczęśliwym opiekunem psa, a prawie co szósty dzieli mieszkanie z kotem. To miliony zwierząt, których właściwe odżywianie i odpowiednia opieka są dla nas najważniejsze. Purina może znacząco poprawić jakość życia ukochanych pupili, dzieląc się wiedzą z ich opiekunami. Porady okażą się skuteczną pomocą dla wielu miłośników zwierząt i ich podopiecznych.

Kampania ma na celu podzielenie się wiedzą na temat prawidłowego żywienia i opieki nad zwierzętami z ich właścicielami. Wierzy się, że te informacje pomogą zarówno zwierzakom, jak i ich właścicielom żyć zdrowiej.

Firma Purina kieruje się przekonaniem, że ludzie i zwierzęta domowe żyją razem lepiej. Od ponad 120 lat Purina jest jedną z wiodących firm dostarczających zdrową karmę dla zwierząt domowych produkowaną zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Pasja do zwierząt domowych wykracza poza poprawę żywienia i innowacje produktowe – jesteśmy zaangażowani we wspieranie adopcji.

W 2016 roku Purina wprowadziła 10 zobowiązań, które mają pozytywnie wpłynąć na dobrostan zwierząt domowych, społeczności i planetę. Z dumą wspierana jest inicjatywa adopcyjna we wszystkich 50 stanach poprzez nasz coroczny program Caring for Cats ®. Przekazywana jest również dotacja organizacjom, które pomagają zwierzętom znaleźć ich wieczne domy i wspierana jest grupa ratownicza, która opiekuje się bezdomnymi kotami w schroniskach.

3 komentarze

 1. Marek
  20 lipca 2022 @ 10:04

  Jako lider w branży spożywczej, Nestle Purina dała przykład swojego zaangażowania w bezpieczeństwo swoich klientów poprzez wsparcie teleporad.

  Posunięcie to zostało wykonane w odpowiedzi na rosnące obawy o bezpieczeństwo wielu pokarmów spożywanych przez ludzi.

 2. Bogdan
  20 lipca 2022 @ 10:06

  Firma Nestle Purina jest świetnym przykładem firmy, która stosuje etyczne praktyki biznesowe. Działają na rzecz społeczności, porządna firma.

 3. Danuta
  20 lipca 2022 @ 10:07

  Jestem zadowolony, ponieważ usługa ta jest obecnie dostępna we wszystkich głównych firmach produkujących karmę dla zwierząt, które przyjęły ją jako sposób na zwiększenie zadowolenia klientów.

  Po sukcesie nowej technologii firma rozszerzyła swoje usługi poza dostarczanie karmy dla kotów: zaczęto dostarczać karmę dla psów, a nawet dla ludzi! Rozszerzono również działalność na inne dziedziny, takie jak produkcja zabawek dla zwierząt czy świadczenie usług weterynaryjnych.

Dodaj komentarz