Przedszkole Promyk

Kilka słów
o naszym przedszkolu

separator

Nasze przedszkole istnieje od dziesięciu lat. Powstało na terenie dawnej szkoły katechetycznej i rozwija się dzięki współpracy z parafią, dzięki czemu stało się jednym z najlepszych prywatnych przedszkoli w Warszawie. Bogata i zróżnicowana oferta metodyczno-wychowawcza naszej placówki jest atrakcyjna zarówno dla rodziców jak i dla samych dzieci. Nasze prywatne przedszkole wychowuje dzieci zgodnie z etyką chrześcijańską, ale nie narzucamy i nie wymagamy wyznawania religii katolickiej, najważniejszy jest bowiem wszechstronny rozwój dziecka na wszystkich poziomach.

W naszym przedszkolu prowadzimy także żłobek – grupa żłobkowa jest integralną częścią naszej placówki i również dla niej mamy przygotowaną bardzo atrakcyjną ofertę zajęć. Jeżeli zatem interesują Państwa prywatne żłobki bądź przedszkola na terenie miasta Warszawa, powinniście zapoznać się z naszą ofertą – przedszkole „Promyk” jest bowiem jednym z najlepszych w mieście.

Dlaczego warto?

separator

Najistotniejsze atuty Przedszkola Promyk, które czynią je atrakcyjnym i najlepszym wyborem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W naszej ofercie zajęć dodatkowych dla dzieci znajdziecie Państwo między innymi:

• Warsztaty teatralne
  • Warsztaty kulinarne, Klub Małych Przyrodników
  • Warsztaty ceramiczne, robotyka, warsztaty plastyczne
  • Korektywa, gimnastyka, piłka nożna, basen, taniec i balet
  • Język angielski, język francuski, zajęcia profilaktyki mowy
  • Zajęcia umuzykalniające, chór, bajkoterapia
  • Katecheza i opowieści biblijne

Dajemy szeroki wybór zajęć podstawowych oraz dodatkowych. Na pewno wybierzecie Państwo pakiet idealny dla Waszego dziecka, a nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że zajęcia będą zarówno przyjemne jak i rozwojowe.

• Wyjątkowo bogata oferta zajęć dodatkowych
  • Zapisy i zajęcia adaptacyjne przez cały rok
  • Catering z możliwością zindywidualizowania diety
  • Grupy dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz 1-2 lata

A w razie pytań…

separator

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.

promyk friends