Przedszkole Promyk

Najistotniejsze atuty Przedszkola Promyk z Warszawy

Kilka słów
o naszym przedszkolu

promyk new web dev img separator sunny  - PRZEDSZKOLE

Niepubliczne przedszkole Promyk jest przedszkolem katolickim, powstałym ponad 10 lat temu na terenie dawnej szkoły katechetycznej. Rozwijało się dzięki współpracy z parafią, co sprawiło, że stało się jednym z najlepszych prywatnych przedszkoli w Warszawie. Bogata i zróżnicowana oferta metodyczno-wychowawcza naszej placówki jest atrakcyjna zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Nasze przedszkole jest przedszkolem muzycznym, artystycznym, językowym, sportowym.

Przedszkole wychowuje dzieci zgodnie z etyką chrześcijańską, ale nie narzucamy i nie wymagamy wyznawania religii katolickiej, najważniejszy jest bowiem wszechstronny rozwój dziecka na wszystkich poziomach. Jeżeli zatem szukają Państwo prywatnego przedszkola w Warszawie, proszę zapoznać się z naszą ofertą. Przedszkole „Promyk” jest jednym z najlepszych w mieście.

Dlaczego przedszkole niepubliczne?

promyk new web dev img separator sunny  - PRZEDSZKOLE

Najistotniejsze atuty Przedszkola Promyk, które czynią je atrakcyjnym i najlepszym wyborem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W naszej ofercie zajęć dodatkowych dla dzieci znajdziecie Państwo między innymi:

  • Warsztaty matematyczne: Matematyka na wesoło
  • Warsztaty przyrodnicze (doświadczenia)
  • Warsztaty ceramiczne, robotyka, warsztaty plastyczne
  • Korektywa, gimnastyka dla żłobka, piłka nożna, basen, taniec i balet
  • Język angielski, język francuski, zajęcia logopedyczne
  • Zajęcia umuzykalniające, chór, bajkoterapia
  • Katecheza i opowieści biblijne

Dajemy szeroki wybór zajęć podstawowych oraz dodatkowych. Na pewno wybierzecie Państwo pakiet idealny dla Waszego dziecka, a nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że zajęcia będą zarówno przyjemne jak i rozwojowe.

A w razie pytań…

promyk new web dev img separator white  - PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz 
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.