Skip to content

Seks odbywający się za ścianą sąsiadów może być irytujący

Spis treści

Seks jest naturalną, biologiczną potrzebą człowieka. Jest to coś, co robimy od zarania dziejów i jest to coś, co większość ludzi odczuwa jako przyjemne.

Seks jest ważny dla zdrowego związku, ponieważ pomaga partnerom nawiązać więź ze sobą. Pomaga również zademonstrować zaangażowanie w drugą osobę.

Pytanie, czy seks przy współlokatorach jest normalny, czy wstydliwy, od lat jest tematem gorąco dyskutowanym. Fakt, że istnieje wiele różnych poglądów na ten temat, prowadzi nas do myślenia, że niemożliwe jest ustalenie obiektywnego kryterium, kiedy zachowanie danej osoby wobec innej staje się nadużyciem. Najważniejsze jest jednak to, aby poglądy, którymi kieruje się w codziennym życiu, nie przeszkadzały osobom z otoczenia. Szczególnie jeśli chodzi o intymne zbliżenia.

We współczesnym społeczeństwie człowiek otoczony jest przez wielu ludzi o różnych poglądach. Każdy człowiek wykuł swój własny system wartości, według którego żyje. Najważniejsze jest jednak to, aby poglądy, którymi kieruje się w codziennym życiu, nie przeszkadzały osobom z otoczenia. Szczególnie jeśli chodzi o intymne zbliżenia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że swój osobisty kodeks etyczny nie powinien być narzucany innym i ingerować w ich życie osobiste. Ważne jest również, aby zrozumieć, że niektóre rzeczy lepiej pozostawić niedopowiedziane, ponieważ zawsze mogą spowodować problemy.

Aktywność seksualna jest sprawą prywatną, a hałas, który jej towarzyszy może być rozpraszający, krępujący, a nawet irytujący.

Nierzadko takie odgłosy zakłócają lub przeszkadzają w innych czynnościach w domu. Ponadto, mogą być słyszane poza ścianami Twojej własnej sypialni – zarówno przez sąsiadów, jak i współlokatorów.

Kłopotliwe mogą być również odgłosy dochodzące zza ściany, które wraz z postępem stosunku seksualnego stają się coraz głośniejsze. Pytanie, które mogą zadać sobie współlokatorzy brzmi: jak wyjść z tej sytuacji? Istnieje wiele opinii na ten temat. Jedni uważają, że współlokator, który chce słuchać muzyki powinien zrezygnować ze zbliżeń i włożyć zatyczki do uszu, a inni, że druga strona powinna zrezygnować ze zbliżeń i włożyć zatyczki do uszu.

Niektórzy uważają, że głośny seks nie powinien mieć miejsca we wspólnym mieszkaniu, ponieważ jest to niestosowne i lekceważące wobec innych osób mieszkających w tym samym budynku. Inni jednak uważają, że jest to po prostu normalna część życia, której nie da się uniknąć bez względu na to, jak bardzo ludzie starają się jej unikać.

3 komentarze

 1. Darek
  19 sierpnia 2022 @ 16:15

  Chciałbym polecić stronę typu https://sexnatelefon.com.pl mając na względzie to, że usługi z tego rodzaju stron są dyskretne.

  Czuję się wtedy bardzo komfortowo.

 2. Ola
  19 sierpnia 2022 @ 16:19

  Myślę, że jeśli sąsiadów nie ma w domu wtedy bardziej prawdopodobne jest, że będę w stanie zapomnieć o wszystkich innych sprawach i po prostu być w swojej własnej przestrzeni ze swoim partnerem. Moim zdaniem, to jest właśnie swobodne uprawianie seksu!

 3. Jarek
  19 sierpnia 2022 @ 16:21

  Nie czuję się komfortowo z seksem przy sąsiadach. Mam wrażenie, że to bardzo duża bariera psychiczna i po prostu nie mogę wtedy uprawiać seksu.

Dodaj komentarz