Słodka wycieczka ,, Cukier Lukier”

Dnia 08 sierpnia przedszkolaki wraz z wychowawcami wybrały sie na słodką wycieczkę do pracowni cukierniczej ,,Cukier Lukier”.

Przedszkolaki miały okazję zwiedzić pracownię i zobaczyć proces produkcyjny powstawania cukierków i lizaków. Najważniejszy jednak jest fakt, że każde dziecko mogło samodzielnie wykonać swojego autorskiego lizaka z masy, której powstawaniu, z ogromnym zaciekawieniem, przyglądali się od początku.

Wyprawa przyniosła wiele radości, a kolorowa pracownia z mnóstwem pyszności wyglądała tak apetycznie, że dzieci nie mogły oprzeć się obejrzeniu wszystkiego z bliska.

Zapewne ta wycieczka zapadnie naszym podopiecznym długo w pamięci, a przywiezine z wyprawy słodkości będą słodką pamiątką po wizycie w pracowni.