Taniec – przedszkole muzyczne Promyk

W warszawskim Przedszkolu Promyk, przy ul. Hynka 4a, w każdy piątek, dzieci wraz z Panem Michałem, rozwijają swoje talenty taneczne. Zajęcia te są bardzo zróżnicowane, przedszkolaki uczą się tańca nowoczesnego, towarzyskiego m.in. cha-cha oraz układów do piosenek dziecięcych, jak np. „My jesteśmy krasnoludki”. Nawet przez chwilę nie ma czasu na nudę. Radosne śpiewy i muzykę słychać w całym budynku przedszkolnym, co jest największym dowodem na to, że dzieci wraz z Panem Michałem świetnie się bawią.

Taniec pomaga dzieciom:

  • wyrazić emocje
  • poprawić sprawność ruchową
  • doskonalić wyczucie rytmu
  • wzmocnić relacje z innymi dziećmi
  • ćwiczyć pamięć
  • trenować dyscyplinę
  • dobrze się bawić

 

taniec przedszkole muzyczne 02 - Taniec - przedszkole muzyczne Promyk