Teatrzyk ,,Echooo” w przedszkolu.

W środę  1. października  niepubliczne przedszkole w Warszawie odwiedził teatrzyk „Echooo” z przedstawieniem pod tytułem:„Przygody Niebieskiego Smoka”. Dzieci wsłuchiwały się z zaciekawieniem w opowieść o narodzinach małego smoka, który różnił się od swoich braci, gdyż nie pluł ogniem, nie straszył dzieci i nie zjadał owieczek, a na dodatek był koloru niebieskiego. Przedszkolaki śledziły losy bohatera spektaklu, który, aby dowiedzieć się , czym są spowodowane różnice w  jego wyglądzie i jego braci wyruszył w podróż do magicznego świata bajek. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie : Dlaczego jest inny? Pomagały mu : Śpiąca Królewna, Pinokio i Czerwony Kapturek. Bajka o Niebieskim Smoku była to opowieść  o tolerancji i akceptacji wyglądu innych osób.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                            OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                           2014-09-03 032                                                             2014-09-03 033 2014-09-03 048                                                                                   2014-09-03 002