Teatrzyk w Niepublicznym Przedszkolu ,,Promyk”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W czwartek 18.09 do naszego niepublicznego przedszkola przyjechał teatrzyk ,,Gargulec”z przedstawieniem pod tytułem „Hamburgery atakują”. Podczas tego spotkania dzieci zgłębiały wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Główna bohaterka bajki-Marchewka zmieniała złe nawyki żywieniowe swojego przyjaciela-Felka, który zamiast warzyw i owoców jadł tłuste hamburgery i pił niezdrowe napoje. Dzieci z niepublicznego przedszkola w dzielnicy Włochy doskonale wiedzą ,jak ważne dla naszego zdrowia jest spożywanie warzyw i owoców. Na prośbę głównej bohaterki Marchewki aktywnie pomagały przekonać Felka do zmiany sposobu odżywiania, co zakończyło się wspólnym sukcesem. Sprawiło to wszystkim dzieciom wiele satysfakcji.