Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu “Promyk”

W tak zimowym miesiącu jakim jest styczeń, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Promyk” przy ul. Hynka 4a ogrzały serca swoich babć i dziadków. 29 stycznia w Przedszkolu w grupach 3, 4, 5 i 6 – latków odbyły się przedstawienia z okazji tak wspaniałego święta jakim jest „Dzień Babci i Dziadka”. Każda grupa przedstawiła swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Goście mogli również zobaczyć pokazy taneczne swoich wnuków. Mali artyści wcielili się również w różne role, a ciepłe słowa kierowane pod adresem babci i dziadka wszyscy odbierali ze wzruszeniem. Po zakończonym przedstawieniu nadszedł czas na wręczenie wszystkim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonanych upominków. Na koniec wszyscy zebrali się na wspólnym poczęstunku. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.