Wakacje w przedszkolu. Wycieczka do Łazienek Królewskich.

Nasze Przedszkole w wakacje organizuje nie tylko zajęcia stacjonarne, ale także wycieczki przedszkolne.

W wakacje nie ma czasu na nudę. Nasze przedszkolaki wiedzą to doskonale. Nawet deszcz nie jest przeszkodą żeby wybrać się na wycieczkę i urozmaicić swój pobyt w przedszkolu. Dlatego też w dniu 10.08.2016 r.  dzieci wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Łazienek Królewskich. Wyposażeni w kalosze i parasole odbyły spacer po parku i w królewskim muzeum wzięły udział w warsztatach przyrodniczych.

W trakcie zajęć z edukatorem, dzieci poznawały rożne gatunki ptaków i zwierząt zamieszkujących park, starały się dopasowywać ślady zwierząt do ich właścicieli, oglądały z bliska pióra ptaków i kości niektórych zwierząt. Uwieńczeniem warsztatów była wspólna praca plastyczna ,,Paw”, którą oglądać można w naszym przedszkolu.