Warsztaty dodatkowe – szachy.

W niepublicznym przedszkolu w dzielnicy Włochy  ochotnicy uczestniczą w warsztatach dodatkowych podczas , których uczą się gry w szachy. Dzieci z łatwością opanowują tą strategiczną i taktyczną, królewską  grę. Poprzez zabawę poznają jedną z najstarszych dyscyplin sportowych na świecie , której podstawą jest samodzielne logiczne i kreatywne myślenie. Gra w szachy uczy dzieci zdyscyplinowania i odpowiedzialności, ale także rozwija pamięć i koncentrację.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA