Wizyta u stomatologa.

Najstarsze przedszkolaki  z Niepublicznego Przedszkola „Promyk” wybrały się    z wizytą do Specjalistycznego Centrum Stomatologii na specjalne zaproszenie pani stomatolog-mamy Basi z grupy „Misie”. Pani doktor zachęciła dzieci do zwiedzenia gabinetu stomatologicznego, porozmawiała z dziećmi o higienie jamy ustnej, zdrowym odżywianiu i prawidłowym szczotkowaniu zębów. Kolejną atrakcją była „przejażdżka” w górę i w dół fotelem dentystycznym i przegląd zębów. Pani doktor pochwaliła dzieci za zdrowy stan ich ząbków. Dzieci podziękowały pani stomatolog pięknym uśmiechem i kolorowym rysunkiem. Na koniec wizyty wszyscy zrobili sobie pamiątkową fotografię.

001                                        002 003                                        004 005                                        006 007                                        008 009                                        010