WYCIECZKA DO “PLUSZAKOLANDII”

W piątek, 26-go czerwca, dzieci z Niepublicznego Przedszkola “Promyk” pojechały na wycieczkę do “Pluszakolandii”. Na przedszkolaki czekało na miejscu wiele atrakcji. Na początku dzieci odwiedziły “Wesołe zoo”, w którym jeździły na wielkich elektrycznych pluszakach. Każda kolejna atrakcja sprawiała uczestnikom wycieczki dużą frajdę i uśmiechy na buziach były coraz szersze. W “Zakątku pirackim” odbyło się pasowanie na prawdziwych piratów, w którym każde dziecko mogło zostać kapitanem i wyruszyć na poszukiwanie skarbów. Dużym zainteresowaniem cieszył się “Park wodny”, a w nim regaty na kolorowych pontonomotorówkach, ręcznie napędzanych łódkach oraz dla tych bardzo odważnych zabawa w powietrznej kuli na wodzie. Nadmiar energii dzieci spożytkowały na pompowanym zamku i dużej trampolinie. To był niezapomniany dzień, pełen emocjonujących wrażeń.