Przedszkole Promyk

Niepubliczne przedszkole

Zajęcia dodatkowe — przedszkola prywatne

Zastanawiają się Państwo na wyborem placówki dla swojego dziecka? Przedszkola prywatne w Warszawie to jedna z możliwości dla osób, które chcą zadbać o kompleksowy rozwój malucha i otoczyć go najlepszą opieką. Dla tych z Państwa szukających katolickiego przedszkola artystycznego https://przedszkole-promyk.pl/zajecia-podstawowe/ z elementami kształcenia językowego i muzycznego powstała nasza placówka na warszawskich Włochach. To miejsce atrakcyjnie zlokalizowane blisko domów prywatnych, osiedli mieszkaniowych oraz biur. Tak jak inne sprawdzone przedszkola prywatne zapewniamy naszym wychowankom nie tylko troskliwą opiekę, ale też rozbudowany plan zajęć podstawowych i dodatkowych.

Przedszkole prywatne na Włochach

W roku 2019/2020 r. zapraszamy wszystkich wychowanków przedszkola prywatnego na Włochach na następujące zajęcia dodatkowe, takie jak:

• Korektywa
  • Piłka nożna
  • Taniec nowoczesny
  • Sensoplastyka – budzimy swoje zmysły
  • Robotyka
  • Mini tenis
  • Ratunkowy zawrót głowy
  • Terapia logopedyczna
  • Basen
  • Nauka gry na pianinie

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy do pobrania dokument z ofertą zajęć podstawowych i dodatkowych – można go pobrać tutaj: Zajęcia dodatkowe.doc. Zapraszamy do rezerwacji miejsc i zapisów do przedszkola prywatnego.

A w razie pytań…

promyk new web dev img separator white  - ZAJĘCIA DODATKOWE

Zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz
lub numer telefonu i adres e-mail podany na stronie kontakt.