Zajęcia w grupie ,,Misie”: ,,Kiedy żyły dinozaury”?

Dzieci z grupy „Misie” z przedszkola językowego w Warszawie zrealizowały temat : „Kiedy żyły dinozaury?”. W ramach ćwiczenia : „W dawnych czasach…” oglądały różne  książki o  dinozaurach.   Rozmawiały na  temat  prehistorii   Ziemi. Poznały niektóre nazwy  dinozaurów . Dowiedziały się kim jest paleontolog. Podczas zadania plastycznego : „Dinozaur” wykonały makiety. Pomalowały i powycinały tekturowe dinozaury i ustawiły je na przestrzennych podstawach. Całą pracę wykonały techniką collage. Powstała piękna wystawa makiet dinozaurów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA         OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                    OLYMPUS DIGITAL CAMERA                   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                   OLYMPUS DIGITAL CAMERA