Zajęcia w grupie Misiów: ,,Ekodomek”.

W ramach tematu kompleksowego „Ekodomek” dzieci z grupy „Misie” z niepublicznego przedszkola w dzielnicy Włochy w Warszawie brały udział w zajęciach ekologicznych. Wysłuchały wiersza pod tytułem: „W lesie, w trawie, na łące” i inscenizowały go papierowymi sylwetami zwierząt. Metodą aktywizującą uczyły się podejmowania prostych działań proekologicznych w gospodarstwie domowym. W ramach ćwiczenia: „Segregujemy śmieci” przyporządkowywały odpady do odpowiednich pojemników. Uczyły się poszanowania dla środowiska naturalnego.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                              OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                OLYMPUS DIGITAL CAMERA