Zajęcia w grupie ,,Misiów”: ,,Ozdoby choinkowe z pomarańczy?”.

We wtorek dzieci z grupy „Misie” z Niepublicznego Przedszkola w Warszawie z zaangażowaniem i w dużym skupieniu  kroiły pomarańcze  w duże plastry. Rozłożyły je na papierowych ręcznikach i pozostawiły do wyschnięcia. Za kilka dni powstaną z nich piękne ,naturalne ozdoby choinkowe. Aromat dojrzałych pomarańczy był tak piękny, że nie obyło się bez ich degustacji. Tego dnia dzieci poznały również zapach i przeznaczenie cynamonu, przyprawy używanej do wielu świątecznych potraw. To były bardzo aromatyczne i smaczne zajęcia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA