Zajęcia w grupie Pszczółki: ,,Jeżyk igły jeży”.

W zeszłym tygodniu w ramach tematu: „Jeżyk igły jeży” dzieci z grupy Pszczółki  niepublicznego przedszkola w dzielnicy Włochy  poznały jeża. Wysłuchały wierszyka pod tytułem „Jeż” H. Zdzitowieckiej .W oparciu o treść utworu rozmawiały o wyglądzie i zwyczajach tego zwierzątka. Bawiły się w zabawę ruchowo-naśladowczą „Mały jeżyk” oraz wykonywały ćwiczenia muzyczno-rytmiczne do piosenki „Jeżyk i liście”.  Podczas zajęć powstały  również kolorowe makiety „Jeżyki wśród liści”. Dzieci wykonały swoje prace plastyczne z bibuły, plasteliny i łupinek kasztana.