Zajęcia w grupie ,,Ptaszki”: ,,Zwierzęta z wiejskiej zagrody”.

Dzieci z grupy „Ptaszki” z prywatnego żłobka w Warszawie uczyły się rozpoznawać i nazywać wiejskie zwierzęta. W tym tygodniu najmłodsze dzieci z grupy „Ptaszki” z prywatnego żłobka w Warszawie uczyły się rozpoznawać i nazywać wiejskie zwierzęta .Bawiły się w zabawy dźwiękonaśladowcze i słuchowe. Rozpoznawały odgłosy wydawane przez krowy, kury czy konie. W ramach realizacji tematu: „Zwierzęta z wiejskiej zagrody” dzieci ze żłobka w dzielnicy Włochy wykonały wodne obrazki. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości, a ich efektem były piękne kolorowe prace.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                           OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA                   OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA