Zajęcia w grupie ,,Ptaszków św. Franciszka”: ,,Domy i domki”.

Dzieci z najmłodszej grupy „Ptaszki” z  prywatnego żłobka w dzielnicy Włochy w Warszawie w ramach zajęć: „Domy i domki” doskonaliły swoje umiejętności konstrukcyjne. Ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manipulacyjne podczas zabawy klockami. Budowały duże i małe domy. Tego dnia podczas zajęć powstały piękne kolorowe budowle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA       OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                        OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA         OLYMPUS DIGITAL CAMERA           OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA       OLYMPUS DIGITAL CAMERA       OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA       OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA         OLYMPUS DIGITAL CAMERA      OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA      OLYMPUS DIGITAL CAMERA