Zajęcia w grupie Rybki: ,,Wesołe kanapki”.

Dzieci z grupy „Rybki” z  niepublicznego przedszkola w dzielnicy Włochy  w ramach  zajęć edukacyjnych wysłuchały wierszyka pod tytułem „Wesołe kanapki” M. Walczak –Sarao .Podczas rozmowy na temat jego treści poszukiwały odpowiedzi na pytania: Jakich produktów użyto do zrobienia kanapek? oraz Dlaczego trzeba jeść warzywa? W drugiej części zajęć dzieci  z przygotowanych produktów samodzielnie zrobiły kanapki na drugie śniadanie. Po zakończonej pracy dzieci eksponowały swoje kanapki na serwetkach i opowiadały, co wybrały do ich zrobienia i dlaczego. Zajęcia zakończyły się degustacją . Kanapki wszystkim dzieciom bardzo smakowały.

2014-09-03 004                                                                    2014-09-03 013

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                                    2014-09-03 008