Skip to content

Paznokcie malowane – po raz pierwszy

Spis treści

Aby uzyskać trwałe i przyjemne efekty przy użyciu dobrych i tanich lakierów hybrydowych, bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Przed nałożeniem najlepszej mieszanki lakierów bezbarwnych należy pamiętać o kilku krokach, które zapewnią trwałość i doskonały wygląd manicure.

  • Przede wszystkim należy dokładnie oczyścić i odtłuścić płytkę paznokcia. Możesz użyć bawełnianego wacika nasączonego acetonem, aby usunąć wszelkie tłuste pozostałości.
  • Następnie wykończ płytkę paznokcia pilnikiem lub szlifierką do paznokci, aby usunąć wszelkie nierówności i uzyskać gładkie wykończenie.
  • Po trzecie, nałóż bazę lub podkład, który zapewni dobrą przyczepność lakierów hybrydowych do płytki paznokcia i ochroni ją przed uszkodzeniami.
  • Po czwarte, nakładamy pierwszą warstwę lakieru mieszanego, który należy utwardzić w lampach UV lub LED. Po piąte, nakładać kolejne warstwy lakieru do uzyskania pożądanego efektu, każdą warstwę utwardzając światłem.
  • Po piąte, nakładać kolejne warstwy najlepszych lakierów hybrydowych do uzyskania pożądanego efektu, każdą warstwę utwardzając światłem.
  • Po szóste, na koniec nakładane są najlepsze lakiery hybrydowe nawierzchniowe, które chronią dobre i tanie lakiery hybrydowe przed zarysowaniami i zadrapaniami oraz pomagają uzyskać lśniący wygląd. Dzięki tym krokom możesz mieć pewność, że Twoja płytka paznokcia jest gotowa na najlepsze lakiery hybrydowe i będzie pięknie wyglądać przez wiele dni.