Skip to content

Wrażenia obejrzeniu perełek Netflix

Spis treści

Masz problem w znalezieniu filmu na wieczór? Potrzebujesz czegoś sprawdzonego na babskie party? Nic trudnego! Oto kilka seriali na szybki wieczór bez planów.
Choć serial to nie plan? Czyż nie 🙂

Ostatnio dużo czasu spędzam na oglądaniu najlepszych seriali na Netflixie. Postanowiłem napisać artykuł o moich wrażeniach z trzech produkcji, które ostatnio obejrzałem.

Pierwszy to Stranger Things. Jako pierwszy z nich trafił do osobistej serii: najlepsze seriale na Netflixie. Fabuła koncentruje się na grupie dzieciaków i ich przygodach w fikcyjnym
miasteczku lat 80. Serial jest pełen tajemnic, niebezpieczeństw i niespodzianek, trzymając widza w napięciu aż do ostatniego odcinka. Równie imponująca jest gra aktorska, zwłaszcza przekonująca kreacja młodych aktorów grających główne role.

Kolejnym serialem, który zrobił na mnie duże wrażenie, był „La Casa de Papel” lub „Dom z papieru”. Serial opowiada historię grupy przestępców, którzy planują napad na fabrykę monet. Bardzo wciągająca fabuła sprawia, że postacie bardzo ciekawe i złożone, a do tego wiele tajemnic i niespodzianek. Gra aktorska jest świetna, a scenariusz trzyma widza w napięciu do samego końca. Z powodzeniem zasłużył na statuetkę top seriale Netflix. Ostatnią serią, którą omówię, jest Narcos. Serial opowiada historię jednego z najsłynniejszych baronów narkotykowych w Kolumbii, Pabla Escobara. W serialu postacie są bardzo interesujące i złożone, a to za sprawom scen akcji. Wybitnie napisany scenariusz sprawia, że gra aktorska nabiera tempa.

Te trzy najlepsze seriale na Netflixie są doskonałymi przykładami tego, jak dobra praca może zapewnić godziny rozrywki i zachwycić widza. Jeśli jesteś fanem dobrej roboty w gatunku thriller lub kryminał, na pewno znajdziesz coś dla siebie w tych trzech seriach. Wszystkie trzy dzieła charakteryzują się fabułą i występami na wysokim poziomie, z trzymającymi w napięciu tropami i zaskakującymi zwrotami akcji.

„Stranger Things” łączy science-fiction, horror i komedię i jest skierowany przede wszystkim do młodszych widzów. Dom z papieru to trzymający w napięciu i pełen akcji thriller, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku. Z drugiej strony „Narcos” to serial dokumentalny o prawdziwych wydarzeniach Pablo Escobara i jego kartelu narkotykowego, który pokochają miłośnicy historii. Jeśli szukasz top seriali Netflix, te trzy powinny znajdować się na Twojej liście obserwowanych.